„Ајде, мамичка, виииииу! Упс, требаше да биде позабавно…“

Доказ дека помошта понекогаш може да направи повеќе беља.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *