„Ако имаш некој проблем со дечко ми, кажи ми мене, јас ќе го истепам!“

Да беше ова филмско сценарио, би рекле дека после тепачката си замина со другиот дечко.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.