Ако како дете сте уживале во филмот „Враќање во иднината“, особено ќе ви се допадне она што во гаражата го има овој ентузијаст

Не само што си купил DeLorean, туку и си го средил баш како во филмот и малку повеќе.

  • Dimche напиша:

    E za ova treba da imas pari,vreme i genijalnost.BRAVO

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *