Ако мислевте дека овој шеик е малку низок, тој ќе ви покаже дека е висок токму толку колку што треба

Му мрткаат рачињата :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Trajan напиша:

    Ovaa vnuk mu na Tace kjurkata i kerka na Zoki hahahahaha kletnici

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *