Ако не платиш ќе ти се наплати дупло за многу кратко

Малиот од рани години научи што е тоа карма, а и нас не здоболе неговата карма

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *