Актерка од филмови за возрасни е кандидатка за гувернер на Калифорнија

Мери Кери веќе се обиде да стане гувернер на Калифорнија во 2003 година, но потоа загуби од Арнолд Шварценегер. Таа неодамна одлучи да се кандидира за предвремените избори во Калифорнија во ноември 2021 година. Патем, таа ќе се бори за функцијата со 71-годишната трансродна маќеа на Ким Кардашијан, Кејтлин Џенер.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.