Актерката Дан Данглер ја докажа својата „МУДРОСТ“ пред светот: „Не верувам во еволуција и диносауруси. Сите лажат!“

Интервју што вреди да се ислуша до крај…

  • Ljube напиша:

    Devojkata e Vo pravo… 90% od istorijata e falsifikuvana…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *