Активистката против климатските промени среди неколку приватни авиони веднаш по слетувањето на Тејлор Свифт

Вакви акции оправдуваме, а не оние со Мона Лиза и другите идиотштини.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *