Ало жено, што требаше да купам од супермаркет?

Тоа се тие моменти кои те тераат да заборавиш на сѐ друго и да си дадеш некоја секунда да поуживаш во глетката.

  • Anonimen напиша:

    Indianara Jung – Da vi skratam vreme 😉

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *