Алжирски мигрант упаѓа со нож во станот на својата бивша девојка од Шведска. Еве го видеото!

Новиот „пријател“ на девојката го сними видеото, а девојката се заклучила во бањата, знаејќи со каков лудак си има работа.

Инцидентот се случи во малото гратче Нибро во Шведска, кога 26-годишниот Мохамед Амана, мигрант од Алжир, упадна во домот на својата бивша со збовите „Валах, ќе те убијам, се колнам во мајка ми, ќе те заколам и ќе ја силувам мајка ти“.

Алжирецот веќе имал неколку прекршоци поврзани со насилство, кражба и дрога, па затоа откако ќе одлежи 2 години затвор ќе биде депортиран со 10-годишна забрана за влез во Шведска.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *