Американците објавија снимка како руски авион соборува американско летало во Црното Море

Русите не си играат играчки.

 

  • aneta напиша:

    ubija komarec 🙂

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.