Американецот прави експеримент: Oд прва рака да ни каже колку боли кога ќе ве гризне игуана, и ете раката ни кажа

Па освен што ќе му требаат конци, игуаната направила добра работа како што кажа тој.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *