Американската пејачка Џастин Скај како „црн пантер“ дојде на модна ревија во Њујорк и беше позгодна и од манекенките

28-годишната американска пејачка Џастин Скај беше забележана во екстравагантна облека додека го посетуваше YSL pop-up-от во Њујорк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *