Американската студентка откри една „мала“ тајна, па дечково си рече да искористам додека е време

Им реков на 5 момци дека ќе се видам со нив вечерва и сега не знам што да правам
– А да ми дадеш твој број?

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *