Американската убавица Софија Ричи ужива да позира на плажа

22-годишната американска манекенка Софија Ричи позираше во бикини плажа во Сент Бартелеми.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.