Американски модел ја откри својата подобра половина во бел фустан

Алексис Рен е американски модел и инфлуенсерска и таа на премиерата на House of Gucci се појави во едноставен, но специфичен фустан.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.