Апасиев со монолог против Мицковски

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • Bojan напиша:

  On ubavo si kazuva, vie sto probuvate da bidete smesni so objavata ne ve razbiram

 • trump напиша:

  Taka e Neli da mu go zemat Mandatot ako
  kaze Severna Micko Prevara Micko Prevara Bravo Apasiev Samo taka za edna Godina Pak izbori Ili narod ke se opameri ili Neka ne zema Šiptarite Doma

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *