Автомеханичарот имаше лош ден на работа… Полош не може ни да биде!

Не е тој крив, автомобилот е расипан, нешто тече од него.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *