Автомобил Тесла сними како девојка се бори со манијак и за многу брзо му се стемни пред очи

Солзавецот му стана најмал проблем.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Dragan напиша:

    Poevtina reklama ne sum videl, isporacajte mu smetka na maska, necete valjda besplatno da go reklamirate.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.