Бебето за прв пат сфати дека нема само мама такви две напред, а и овие некако добро изгледаат

Нѐ натера да се запрашаме „Каков ли фустан носи?“

 

  • Васе напиша:

    Мало, мало, али техничарче!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *