Бетмен и Робин од Али Експрес

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Gugu напиша:

    Dobra e komparacijata. Ako go istencime maliot, ke bide kako golemiot 😀

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.