Без разлика колку години имате количките на далечинско се зараза! Но дали го можете ова?

Дечково е мајстор во работата.

  • koko напиша:

    bravo za soferot, gajba pivo.

  • Коментирај анонимно

    Напиши одговор на koko Откажи одговор

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.