Бијонсе новата кралица на кантри музиката? Пејачката освојува со изгледот на Доли Партон на најголемиот настан во Америка – Супер Боул

Бијонсе пленеше со својот изглед на Super Bowl LVIII во Лас Вегас вчера.

42-годишната пејачката која неодамна ја објави својата нова линија за нега на коса CÉCRED – им се придружи на другите познати личности на настанот исполнет со ѕвезди што се одржа на стадионот Allegiant, вклучувајќи ги Тејлор Свифт и Ким Кардашијан.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *