Били Ајлиш се расоблече и покажа нешто ново и „валкано“ на нејзиниот грб: „Зошто е тоа толку неуредно?“

Били Ајлиш ги шокираше своите фанови во средата споделувајќи фотографија од нејзината огромна нова тетоважа на грбот на „Инстаграм“.

 

 

 

21-годишната- која неодамна се појави на „Џими Кимел во живо!“ – лежерно ја објави сликата, но брзо вознемири некои од нејзините 110 милиони следбеници.

Впечатливата слика ја покажа суперѕвездата како лежи на стомак со целосно истакнат гол грб.
„Мислев дека ова е портал од „Stranger Things“, напиша еден следбеник.

Еден корисник праша: „Зошто е толку неуредно?“

 

 

 

Сепак, не е јасно дали Били на обожавателите им покажувала стара слика или сесијата за тетоважа е неодамнешна.  Големиот симбол е во прилог на претходно постоечката колекција на тетоважи на Били. Таа, исто така, има една на градите на кое е прикажано нејзиното презиме, една тетоважа од змеј поставена на бутот и збир на самовили на нејзината рака.

Минатиот месец, додека разговараше со магазинот за убавина „Allure“, хитмејкерот призна дека сè уште се бори со славата.

„Почнувам да се снаоѓам подобро, но искрено да бидам позната не ми оди толку одлично. За некое време. Поголемиот дел од денот имам чувства на претстојна пропаст“, ​​сподели ѕвездата која стана позната како тинејџерка.

 

 

Таа објасни: „Кога премногу размислувам за тоа, како никогаш повеќе нема да имам приватност, доволно е да посакаш да правиш секакви луди работи. Но, мора да се навикнеш“.

„Имам навистина голем проблем со контролата, па се обидував да се научам себеси дека има работи надвор од твоја контрола и треба да продолжиш понатаму. Се решив за помалку отколку што заслужив и повеќе нема да го правам тоа“.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *