Бившата девојка заедно со другарките му го испрскаа автомобилот со боја, но кармата ги стигна брзо и брутално

Кармата понекогаш знае да претера со бруталноста. Делото не беше баш за ваква казна, да бидеме реални.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *