Болело, а? Мажи, дали некогаш би направиле депилација на брадата?

Сега е веќе полесно да се сфатат жените.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Еден муж напиша:

    Ова е муж бе! 😀

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.