Брат, дали си добро? А братот одмара после петочната забава, гајле нема :)

Веројатно да не го снимеа немаше ни да знае што правел и дека одмарал на прилично забеган начин.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *