Братот кога ќе се изнервира оди во полињата и им се прави паметен на сончогледите

Нервозен дечко.

  • Jaс напиша:

    Би било интересно, да го начека газдата на сончогледите па пред него да се прави паметен.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *