Браво, денес беше постигнат нов рекорд… само што еден дечко требаше да си ја „скрши“ главата за да го постигне

Без коментар сме…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *