Браво за нашиот дечко кој му покажа на малото Италијанче каков треба да биде светот

Некогаш човечноста се заборава, а посебно на фудбалските натпревари помеѓу навивачите. Но овој дечко и татко покажуваат како човекот може да има големо срце и дека најмалите треба да ги научиме на некои вредности со време.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *