Бразилката и високата технологија. Се гледа дека високата технологија ја возбуди до високи октави

Според реакциите дечкото дефинитивно фатил џекпот што таа му е девојка. Но исто така и не сакате да ѝ бидете сосед на девојкава…

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.