Бразилската потера по криминалците со мотор заврши во ќорсокак, како на филм

Браво за полицаецот кој остана фокусиран на целта на мисијата и ја заврши работата до крај.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *