Бразилската убавица има изненадување за вас во лифтот на трговскиот центар

Бразилската инфлуенсерка Ванеса Кампос знае како да си го направи видеото хит на социјалните мрежи и не, не е тоа што мислите.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Pero напиша:

   deka e glupaca se gleda, ama koi degenerici se ovie od motika, sto stalno davaat ovakvi idioti?

   • Risto напиша:

    Тешки морони, последните неколку години повторуваат видеа од тикток или инстаграм со задоцнување од по еден месец… умрен вебсајт но за жал уште пуштаат реклами некои фирми па постои, да беше зависно постоењето од квалитетот на содржината одамна ќе беше изгасена

   • Adam напиша:

    Pero i Risto
    Cim ne vi odgovarat ne go posetuvajte sajtot
    Ova e broj 1 sajt vo Mk so seuste ne e zatroen so politika
    A od kaj da postiraet videa ko site se prefrleni na tik tok i insta ? Normalo e deka od nekade morat da prevzemet sodrzina …
    I plus ova e sajt so zabavna sodrzina za da se opustis od nasevo sekojdnevie samo vie ako ne e nesto negativno il politika ne mozite da gledate …

 • Ljube напиша:

  Kakva takva, nasa e motika!

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.