Бразилскиот супермодел облече фустан кој асоцира на плажа и лето

40-годишниот бразилски супермодел Алесандра Амбросио во секси облека пристигнува на забавата „Вог Париз слави 100“ за време на Модната недела пролет / лето 2022 година во Париз.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.