Бришењето тетоважи е можно во денешно време, а процесот е дури и поболен

За да не дојде до вакви ситуации, мислете 100 пати пред да се тетовирате и никако имиња 🙂

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *