Британска новинарка покажува како се носат бикини на 51 година

51-годишната британска новинарка, ТВ водителка, актерка и модел Мелани Сајкс покажа дека бикини стојат на секоја возраст на плажа во Лидо, Венеција.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.