Бугарската младина рекреативно се дрогира со азотен оксид, а последиците се далеку од безопасни

Така наивно се почнува. Родители внимавајте на своите деца, опасност можат да бидат и најблиските нивни пријатели…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Pero напиша:

    Sega sfakjame zasto mislat deka Makedonija e nivna :))

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *