„Чекај да запалам една цигара додека се нервираш“ – Мажот со жената отишол на Формула 1, но имаат мал проблем со шаторот

Само што во случајов се запрашавме кој е мажот во оваа врска.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *