„Чекај женче да те наместам вака полугола за една фотка со напалениве странци“ – Канје Вест обожава да ја слика жена му Бјанка Ценсори која за разлика од нејзиното презиме нема слушнато за зборот „цензура“

За сите вие мажите што ве мрзи да ги сликате вашите сопруги кога одите на патувања, засрамете се! Канје Вест е пример за маж, значи алал да му е!

Тој се уклучи на режим „фотограф“ додека неговата речиси гола жена позираше со возбудените локални жители. А Канје се обидува убаво да ја фати од сите агли и дури и ја мести како треба. Значи браво!

Иако две недели претходно „изедоа“ друг срам во Венеција, сепак тоа воопшто не им смета да продолжат понатаму да се „резилат“ се додека има овци што ги следат. И што е најтрагично тука има мајки со бебиња и деца кои немаат ни по 15 години…

 

 

 

 

  • Corbagjijata напиша:

    Posadete dva dekari tutun kupetesi alivca ne setajte goli 😉

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *