Честито 4 години полноправни членки на ЕУ

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • kire напиша:

  da zivee zoran zaev! – vikase eden kopuk niz internetot

 • Разочаран напиша:

  Убаво кажа човекот: ОЧЕКУВАМ. Сите очекувавме, не заебаа бугарите, не заеба и Груевски 12 години пред тоа со маткања и тупкања во место, а се заебавме и ние со такви МАКЕДОНСКИ партии кои биле власт. ДУИ милуваме да кажеме дека е “рак” aма нашиве партии ја шират метастазата.
  Како и да е, сите очекувавме нешто, само не ова денес.

 • Gligor напиша:

  Ocekuvam pomedju April i Juni 2024 srcev udar da dobie Zaev a Kovacevski kancer na belite drobovi

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *