Чилеанска агресивност на патот: Сам нападна тројца

Обично ако видиш тројца мажи во автомобил гледаш некако да избегнеш конфликт, но ова е Чиле и тој што изнервирал друг возач скапо ќе плати.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.