Човекот е гладен и си донел сендвич, ама плескавицава многу дебела некако

„Пљуска“ – плескавица тука некаде се.

  • ретро напиша:

    Не е гладен човекот, жеден е хихихи

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *