Човекот се шегува со гладниот мајмун, но тој е доста снаодлив

„Брат потекнува од нас како мислиш дека нема да го отворам ова?“

  • Trpe напиша:

    Tocno Ne samo sto Poteknuvaat od nas nego se i popametni Ste vidile Zivotni Pederi Lezbejki Neee

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *