Човекот си најде плус протеинче во месото

Ама протеинчево некако долго.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • N . N . напиша:

    Tipicna montaza , crniot crv nikogas ne odi vo meso niti se ragja ……!!!!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *