Човекот во Лос Анџелес пропуштил „check in“, па реши да го фати авионот за „опашка“

Ама ете, него го фатија.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *