Човекот заборави по што дојде, а девојката дефинитивно има сочна нарачка

Тоа што деца има околу веќе не е ни важно нели.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *