Човеков има интересна теорија за Гоце Делчев, и порака до Бугарите

Ако размислиш, навистина е во право човекот.

  • Bato напиша:

    Taka e majstote bravo

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.