Чуда кои може да се случат само во Македонија: Трафика може да се претвори во зграда

Автор: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Riki напиша:

    Ova e Tetovo i se e mozno

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.