„Да беше господин немаше да умре”- мудра мисла која ќе ви даде мотив да станете бесмртни

Така е госпоѓо, нека чујат сите мажишта!

  • Кермит напиша:

    Ако размислите малце, женава има право.

  • Dimche напиша:

    Ova ima logika samo ako se samoubil,a drugoto so gospodin….znaci cim e ova seuste ziva e gospoza.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *