Да, камионот е голем, да, го згреши патот, ама малку осет да се немало, бре човек!

Ало, куќа им сруши, не приколка!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.